Перейти на мобільну версію сайту


04.08.2017

ПЕРША ОН-ЛАЙН СЕСІЯ

1 серпня пройшло засідання сесії міської ради, яке вперше транслювалося он-лайн. На розгляд депутатів виносилося понад 150 питань. Більше години обранці узгоджували порядок денний, адже заважали політичні чвари і потреба піару.

Депутати прийняли інформацію про виконання плану роботи міської ради в І півріччі 2017 р. та затвердили план роботи на ІІ півріччя. Також прийняли програму розвитку молодіжної політики до 2020 р., положення про виплату грошової допомоги обдарованим дітям міста. Було внесено зміни до списку присяжних Кам’янець-Подільського міськрайонного суду.

Питання про перейменування вулиці Суворова і провулку Піонерського зняли з розгляду, їх назви залишаються незмінними. Аби проконтролювати це питання, на сесію прийшла делегація мешканців. 

Розглянуто і затверджено Порядок визначення та використання Громадського бюджету міста – проект, який передбачає реалізацію ідей, поданих кам’янчанами, за рахунок коштів міського бюджету. Погодилися депутати і з текстом звернення до міністра оборони України щодо вирішення питання передачі земельних ділянок, які належать військовим, до комунальної власності міста з майбутньою передачею земельних наділів учасникам АТО та звернення до Верховної Ради щодо надання пільг сім’ям загиблих та померлих від поранень учасників АТО та надання компенсацій учасникам АТО за неотримані земельні ділянки. 

Проголосували за присвоєння звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського» доктору історичних наук, завідувачу кафедри всесвітньої історії К-ПНУ, професору Валерію Степанкову та нагородили відзнакою міської ради «Честь і шана» голову правління ПАТ «Гіпсовик» Володимира Постового. Але й вирішили, що відтепер звання і нагороди не будуть надаватися до днів народжень і ювілеїв, а за дійсні заслуги, бо вже в нашому місті ці відзнаки знівелювали себе. Крім того, була пропозиція проводити таємне голосування з цього питання.

Як завжди, виникали обговорення із земельних питань. Що цікаво, цього разу земельні ділянки надали учасникам АТО, незважаючи на мораторій, тим, хто був там кілька місяців і, напевне, тим, хто вміє наступити на горло. Якщо мораторій, то мораторій. Встановили правила гри, що допоки не закінчиться війна, землю не роздавати, а акумулювати. Був виняток до тих, хто сам її знайшов чи вона біля його житла. Тож притримуйтеся його, а не йдіть на повідку в політичних іграх.

Гарну новину на сесійне засідання приніс радник міського голови Володимир Хмелюк. Місто отримала шанс на грантівські 29 млн грн, але для цього міський голова має підписати угоду «Мери за економічне зростання» й подати її до 8 вересня.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.