Перейти на мобільну версію сайту


21.09.2018

ПЕРІОД СПЕЦІАЛЬНИХ ТРЕНУВАНЬ

тренування18 вересня в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі під керівництвом директора коледжу Мар’яна Тріпака відбулось тренування з цивільного захисту.

До тренування залучалися керівництво, посередницький апарат, структурні підрозділи коледжу, формування цивільного захисту, підрозділи спеціалізованих служб цивільного захисту міської ланки.

У зазначеному заході взяло участь 283 особи. Були відпрацьовані практичні дії персоналу навчального закладу та студентів у разі виникнення пожежі в приміщенні навчального корпусу.

Значну увагу надано питанням щодо оповіщення персоналу коледжу, евакуації людей, гасіння умовної пожежі первинними засобами пожежогасіння та іншим заходам, пов’язаним із залученням аварійних (аварійно-диспетчерських) підрозділів спеціалізованих служб цивільного захисту міської ланки. Персоналу та студентам коледжу, а також запрошеним надзвичайно приємно було спостерігати за своєчасним прибуттям та вправними діями рятувальників 2 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області; групи розмінування в/ч А2641; бригади Кам’янець-Подільської станції екстреної медичної допомоги. Під час оголошення підсумків керівник тренування подякував усім учасникам тренування. Заступник начальника управління з питань НС та ЦЗН міської ради Володимир Слюсарчук та в.о. завідувача навчально-консультаційного пункту Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Хмельницької області Сергій Небеснюк вказали слушні зауваження та пропозиції з питань удосконалення методики проведення таких тренувань. 


Теги: військові тренування в навчально-реабілітаційному коледжі

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.