Перейти на мобільну версію сайту


27.12.2013

ПЕРЕМОГУ СВЯТКУЄ КАМ'ЯНЧАНИН

Кам'янецькі школярі не перестають дивувати своїми успіхами! Нещодавно відбувся конкурс із написання статтей про Європейський Союз, який організувала громадська організація «Вікімедіа Україна» за підтримки Міжнародного центру перспективних досліджень та приватних осіб. Він тривав з 16 жовтня до 15 листопада. Впродовж місяця 32 учасники написали для сайту «Вікіпедія» 112 нових та суттєво поліпшили 7 статей, що стосуються історії, географії, управління (інституції, агенції, право, політика), економіки і фінансів, культури, теорії розвитку, осіб-діячів ЄС. Так-от, почесне друге місце зі статтею про «Голову Європейської ради» та 2 тис. грн отримав Максим Підліснюк, учень Кам'янець-Подільського ліцею №18.
Проте це ще не все: учасники змагалися й за цінні призи в номінації «За найкращий внесок». У ній вікіпедія.jpgтворців статтей оцінювали за їхнім загальним внеском у конкурс, який визначався сумарним числом балів за всі статті, створені автором і допущені до конкурсу. Оцінка проводилася за параметрами: пізнавальність, незалежність точки зору, внутрішня узгодженість та структурованість статті, достовірність та верифіковуваність, оригінальність (чи це загальновідома і доступна інформація, чи становить своєрідну знахідку), якість мови, повнота. Члени журі вирішили розподілити призи загальною вартістю 12 тис. гривень серед шести вікіпедистів, які зробили найбільший внесок, пропорційно квадратному кореневі від числа балів. Максим Підлісснюк спромігся ще й набрати найбільшу кількість балів серед усіх учасників (217), що в грошовому еквіваленті склало 3342 грн.
Церемонія нагородження відбулася 21 грудня в «Президент-готелі» (м.Київ) під час щорічної конференції клубу «Коло». Хлопець захоплюється історією та правом, а своє майбутнє хоче пов'язати з громадсько-політичною та юридичною діяльністю. Що ж, бажаємо Максиму й надалі тільки перемог!

Теги: Вікіпедія

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.