Перейти на мобільну версію сайту


19.07.2013

ПЕРЕХРЕСТЯ ЗА ПЕРЕХРЕСТЯМ

Учора пройшло засідання ради директорів промислових підприємств при міському голові. Михайло Сімашкевич запропонував внести зміни до складу Ради, в зв’язку з тим, що багато хто з директорів не відвідував навіть половини засідань. Отож, до нового складу ввійшли Ігор Ковальський (власника БК «Нова будова»), Олександр Конюшенко (директора БВ ТОВ «Рокор ЛТД»), Андрій Конюшенко (ПП «Будкомплект»), Віктор Шароварський (приватний підприємець), Ігор Осташ (директора ПП «Вітмарк-Біз»), Євген Ободовський (директор ТОВ директор.JPG«Рембудсервіс»).
Голова Ради директорів Валерій Слободян доповів про виконання рішень, прийнятих Радою на попередньому засіданні, та запропонував створити благодійний фонд «Кам’янецькі дороги» з метою накопичення коштів на ремонт автошляхів. Очолить цей фонд Анатолій Шестухін. Також було підтримано пропозицію створення наглядової ради, яка би контролювала обіг коштів та якість виконаних робіт. До її складу увійшли Олена Кшановська (директор ПП «Пакт»), Олександр Борейко (директор ТОВ «Світязь») та Леонід Дьяконов (директор ВАТ «К-ПЕМЗ»).
Директор департаменту ЖПДІ Олександр Бачинський доповів зібранню про перехрестя, які потребують негайного ремонту. Їх у місті чимало. Проте директори визначили, що, насамперед, потрібно відремонтувати перехрестя в центрі міста. Наразі реконструкції очікують перехрестя на вул.Лесі Українки, Данила Галицького та Огієнка.
Міський голова повідомив, що один із підприємців уже закупив плитки на 120 тис. грн, аби вкласти вздовж скверу «Гунські криниці» дорогу й зробити тут пішохідну зону.
Андрій Конюшенко продемонстрував дорожню плитку, яку він виробляє на підприємстві. За своїми якостями вона нічим не гірша, ніж та, що була доставлена зі Львова для облаштування «Директорського перехрестя», а навпаки дешевша та дозволяє значно зекономити на процесі доставки.

Теги: директорське перехрестя

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.