Перейти на мобільну версію сайту


27.04.2012

ПАВОДКИ НАМ НЕ СТРАШНІ. ЯКІСТЬ КАМ’ЯНЕЦЬКОЇ ВОДИ ПІД КОНТРОЛЕМ!

Яку воду ми споживаємо, чи є вона безпечною і чи не вплинуть весняні паводки на якість питної води? Про ці та інші питання йшлося під час спільного брифінгу за участю директора КП «Міськтепловоденергія» Валерія Гордійчука, начальника хімлабораторії Михайла Ярового та лікаря-гігієніста міської СЕС Олексія Процкова.
- Кам’янцю пощастило з питною водою, ми не маємо з нею проблем. Якщо порівняти нашу воду, з тією, яку споживають мешканці східних та південних областей, а також Києва та, навіть, сусідніх міст, то можна сказати, що ми дуже щасливі, – такими словами розпочав брифінг Валерій Гордійчук.
Перевагою нашого міста є те, що вода постачається з двох альтернативних джерел, тому, в разі аварійних ситуацій, місто у будь-якому випадку отримує воду.
Щороку навесні ми потерпаємо від паводків, які забруднюють річку Дністер, з якої воду отримують 70% споживачів міста. Фахівці запевняють, що кам’янчанам не потрібно хвилюватися, служба контролю за Дністром працює надійно, стан води постійно відстежується і, як тільки з’являються якісь відхилення, одразу ж вживаються заходи. Крім того, цієї весни не очікується сильних паводків, хоча у Карпатах зараз йдуть сильні дощі.
На підприємстві цілодобово працює сертифікована лабораторія, дослідження води проводяться щогодинно, відповідно до вимог державних нормативних документів. Також якість води контролює СЕС. Лише з початку року взято 1016 проб на санітарно-хімічні та санітарно-мікробіологічні показники. Відхилень не зафіксовано.
- Виготовлення питної води - це дуже складний та відповідальний процес, адже через воду можуть передаватися різні інфекційні захворювання. На щастя, у Кам’янці таких випадків не зафіксовано. Кам’янчани можуть бути спокійними, – зауважив Олексій Процков.
Вода з-під крану є безпечною, її можна пити без кип’ятіння. Проте, якщо люди хочуть пити максимально очищену воду, збагачену всіма необхідними солями та мінералами, вони можуть користуватися бюветами. До речі, їх також контролює санепідемстанція.

Вероніка Власюк, прес-секретар КП «Міськтепловоденергія»


Теги: КП "Міськтепловоденергія", вода

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють акції
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.