Перейти на мобільну версію сайту


05.09.2014

ПАТРІОТИЧНИЙ ДЕНЬ ЗНАНЬ

Напевне немає в країні людей, які не знають, що означає 1 Вересня. Це початок нового навчального року, початок осені, і традиційно у цей день у кожному навчальному закладі лунає перший дзвінок.
Відмінність цьогорічного свята полягає в тому, що відбувається воно у складний для країни та 1 вересня (3).JPGвсіх нас час, і не всі школи України розпочали навчальний рік.

* Веселим щебетом першокласників та молодших школярів, серйозними басами хлопців-старшокласників, сотнями усмішок вчителів учнів та батьків, квітучими барвами вишиванок, жовто-блакитними кульками - таким увійшло в історію 1 вересня в Кам’янець-Подільській школі-інтернаті І-ІІІ ступенів. Батьки наймолодших школярів спільно із наставниками першокласників - класним керівником Аллою Сохатюк, вихователем Лесею Кутішевською підтримали акцію «Перше вересня без квітів» та прийшли на свято із жовто-блакитними кульками. Натомість гроші, з’економлені на ппридбання квітів, вони адресували на потреби армії, відвідавши наступного дня палатку для збору допомоги у центрі міста. З власної ініціативи багато присутніх педагогів, батьків та й дітей були у національному одязі чи оздобили одяг кольорами національної символіки.

* Цьогорія День знань зустрічали в ПДАТУ. Першачків зі святом привітав ректор навчального 1 вересня (1).jpgзакладу Володимир Іванишин. Він вручив їм символічний ключ від знаню.
Загалом, поріг аргарного університету цього року переступило 857 студентів-першокурсників. У Інституті післядипломної освіти забажали продовжити навчання 40 студентів.

* 1 вересня з нагоди початку нового навчального року першачків вітали правоохоронці міського відділу міліції та державтоінспектори.
Міліціонери завітали до підшефних навчальних закладів - гімназії «Славутинка», реабілітаційного центру для дітей з порушенням опорно-рухового апарату та спеціалізованої школи для слабозорих дітей та подарували солодощі, альбоми, розмальовки та настільні ігри.

* Традиційно найбільше шкільне свято – День знань школярі Дунаєвецького району відзначають спільно із міліціонерами. Працівники Дунаєвецького райвідділу міліції забезпечили правопорядок на території всіх загальноосвітніх навчальних закладів міста та району. Також вони привітали дітей, їх батьків і вчителів зі святом і поспілкувалися зі школярами, які цього дня урочисто розпочали новий навчальний рік.

Теги: 1 вересня, День знань, ПДАТУ, ДАІ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.