Перейти на мобільну версію сайту


09.11.2012

ПАСТКАМ ОГОЛОСИЛИ ВІЙНУ

Затоплення квартири каналізаційними стоками є вкрай неприємним та небажаним. А ще гірше, коли це трапляється через недобросовісних сусідів, які забезпечують собі комфорт ціною дискомфорту для інших людей.
Мова йде про так звані пастки (або «ловушки», як їх називають у народі), про які говорилося вже дуже багато. Щоб остаточно побороти це явище, КП «Міськтепловоденергія» вирішило вдатися до кардинальних дій та оголосити справжню війну.
Ось звернення з цього приводу директора підприємства Валерія Гордійчука:
«Хочу офіційно заявити, що я та адміністрація очолюваного мною підприємства оголошуємо справжню війну тим мешканцям, які на своїх каналізаційних мережах несанкціоновано встановили своєрідні пастки або «ловушки». Через ці саморобні пристрої відбуваються затоплення сусідніх квартир, пошкодження мереж. Також це унеможливлює виконання ремонтних робіт на деяких стояках, бо працівники КП «Міськтепловоденергія» просто не мають до них доступу.
Тому ми даємо 10 днів для того, щоб мешканці самовільно демонтували ці «ловушки», інакше підприємство змушене буде закрити каналізацію у цих квартирах та звернутися до спеціальної комісії про притягнення цих людей до адміністративної відповідальності.
Також хочу звернутися до тих кам’янчан, які потерпають від сусідських «ловушок»: ви ж знаєте, де, хто і що зробив, тому повідомляйте про це диспетчерську службу КП «Міськтепловоденергія», щоб не стати жертвою затоплення».

Теги: ловушки, КП "Міськтепловоденергія"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.