Перейти на мобільну версію сайту


14.09.2012

«ОЩАДБАНК» ЗНОВУ РЕЄСТРУЄ

З 1 вересня відновлено реєстрацію вкладників колишнього «Сбербанку» СРСР. Про те, як цей процес відбувається і хто має право на реєстрацію, ми запитали в керуючої Кам’янець-Подільським відділенням №188 АТ «Ощадбанк» Леоніди Зборавської.
- З 1 вересня «Ощадбанк» розпочав реєстрацію тих вкладників, дані про яких не було внесено до «Реєстру вкладників заощаджень громадян», а також актуалізацію тих вкладників, дані про яких внесені до «Реєстру вкладників заощаджень громадян» та які отримали 2008 року компенсацію в повному обсязі.
Щоб здійснити реєстрацію, вкладникам потрібно пройти всього два етапи. Перший - отримати час та дату реєстрації своїх "Ощадбанк"даних. Це можливо здійснити такими шляхами:
- зателефонувати на «Гарячу телефонну лінію» за номером 0-800-212-000 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні) або (044)-364-21-21 (за тарифами «Укртелекому») та дочекатися з’єднання з оператором. Лінія працює з 09.00 до 18.00, без вихідних;
- або заповнити спеціальну форму в розділі «Інформація для вкладників Сбербанку колишнього СРСР» на сайті «Ощадбанку» (www.oschadnybank.com).
Другий етап - відвідати установу банку з метою реєстрації у призначений день і час. При собі необхідно мати паспорт громадянина України або документ, що його замінює, чи паспорт громадянина України для виїзду за кордон та копії відповідних сторінок паспорта; довідку про присвоєння ідентифікаційного номера та її копію; ощадну книжку за компенсаційним рахунком, а за його відсутності – ощадну книжку за вкладами «Сбербанку» колишнього СРСР.
Після реєстрації вкладника буде запрошено до установи «Ощадбанку» для отримання Національної картки, на яку, в разі прийняття відповідних рішень Кабміну, в майбутньому буде зараховано компенсацію.
Щоб здійснити актуалізацію, вкладникам потрібно отримати час та дату актуалізації своїх даних. Це можливо здійснити такими ж шляхами, як і реєстрацію, тобто, або зателефонувати на «Гарячу телефонну лінію», або заповнити спеціальну форму на тому ж сайті «Ощадбанку». Далі вкладникам потрібно відвідати установу банку з метою актуалізації даних у призначений день і час. При собі необхідно мати ті ж документи, що й для реєстрації. Після актуалізації даних, вкладника буде запрошено для отримання Національної картки.
- Леонідо Пилипівно, чимало людей, вкладників «Сбербанку», так і не дочекалися розпочатого процесу видачі компенсації. Чи можуть розраховувати на ці кошти родичі померлих?
- Так. Але для того їм потрібно оформити спадщину, відповідно, переоформивши на себе всі вклади.

Теги: Ощадбанк, вклади, реєстрація, Національна картка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.