Перейти на мобільну версію сайту


08.08.2014

ОРДЕН ЗА МУЖНІСТЬ

Коли Сашко заявив мамі й татови, що хоче стати військовим, особливих заперечень від них не почув, лишень батько з усмішкою сказав: «Та зараз хіба військові? От коли я служив...».
Після подій, що відбуваються сьогодні в Україні, батько так уже не думає, та й Сашко за цей час встиг не лише вирости й змужніти, а й отримати відзнаку з рук Президента України Петра герой.jpgПорошенка.
Олександр Чорпіта родом із Старої Ушиці, кадровий військовий. У 2013 році закінчив Львівську академію сухопутних військ. Коли розпочались заворушення в Криму, підрозділ , у якому служив Олександр, відправили на південь задля охорони кордону.
- Саша служив у десантних військах, - розповідає його мама Лариса Чорпіта. - 21 липня отримав поранення під Лисичанськом. Хлопці потрапили у засідку й опинилися під ворожими кулями. Ледве живі звідти вибралися.
Коли односельчани дізналися, що мого сина поранили, допомогли нашій сім’ї хто чим міг. Я дуже вдячна родичам, друзям і знайомим із Старої Ушиці та Гораївки за їхню чуйність та милосердя.
Сьогодні Олександр Чорпіта проходить лікування у Київському шпиталі, попереду ще тривалий курс реабілітаці. Нещодавно до нього та його колег, що також отримали поранення під Лисичанськом, завітав Президент України. Петро Олексійович вручив кожному хлопцеві за відданість службі й українському народові орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Теги: Олександр Чорпіта, орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, АТО, смт Стара Ушиця

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.