Перейти на мобільну версію сайту


08.06.2012

ОПОЗИЦІЯ НЕ МОЖЕ ВИЗНАЧИТИСЯ З КАНДИДАТОМ

Обіцянка оприлюднити до кінця травня прізвища кандидатів у депутати до Верховної Ради від опозиції по мажоритарних округах на Хмельниччні, так і залишилася обіцянкою. Як пояснюють самі опозиціонери, це було зроблено з метою «вберегти опозиційних кандидатів від адміністративного пресу». Мовляв, на Житомирщині, де опозиція назвала своїх кандидатів, нині навколо них та з ними відбуваються «незрозумілі» речі.
Водночас, наприкінці минулого тижня відбулося обласне засідання КОДу (Комітету опору диктатурі), на якому обговорювалися кандидатури в кандидати у нардепи та майбутніх керівників штабів від об’єднаної опозиції.
Нам стало відомо, що поряд із кандидатурою лідера районної політичної сили «Фронт Змін» Віктора Худняка, розглядається інша кандидатура в кандидати від опозиції по нашому мажоритарному округу. Нагадаємо, що Кам’янець-Подільський виборчий округ буде складатися безпосередньо з м.Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільського та Новоушицького районів. То хто ж стане кандидатом у народні депутатом від об’єднаної опозиції?
Достимено відомо, що наш округ є квотою «Фронту Змін», і тому слід шукати кандидата саме з «фронтівською» пропискою. Однак «КлюЧ», оперуючись на політично-кулуарні розмови та власні джерела в таборі опозиції, має інформацію, за якою об’єдна опозиція розглядає можливість підтримки та висунення на майбутніх виборах до Верховної Ради кандидатом по нашому мажоритарному округу Ростислава Яреми. На сьогоднішній день Ростислав Тарасович перебуває у Хмельницькій обласній лікарні, нещодавно його прооперували. Також ті самі джерела повідомили нам, що в Яреми більше шансів стати кандидатом від об’єднаної опозиції, на відміну від Віктора Худняка. Правда, все ті ж джерела підкреслюють один факт: «Висунення кандидатури Ростислава Яреми відбудеться, якщо його не буде взято під варту у справі незаконного виділення земельної ділянки».
Стосовно керівників штабів, то головою виборчого штабу від об’єднаної опозиції затверджено Миколу Жогана, по місту - Михайла Головльова.
Що ж, незважаючи чи буде літо спекотним чи ні, воно однозначно обіцяє бути політично пекельним.

Теги: опозиція, Віктор Худняк, Ростислав Ярема

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.