Перейти на мобільну версію сайту


22.11.2013

ОЧІКУЄТЬСЯ МАСШТАБНА КОНФЕРЕНЦІЯ

19 листопада під час брифінгу для засобів масової інформації було представлено Програму VІ Всеукраїнської міжконфесійної християнської науково-практичної конференції, присвяченої 1025-річчю хрещення Київської Русі.  
Питання формування основ християнської моралі в процесі духовного відродження нації завжди залишалося актуальним і є важливим для молоді на сучасному етапі розвитку світу. Тому саме ця тематика була обрана для обговорення на конференції, яка відбудеться 25 листопада в приміщенні К-ПНУ ім. Івана Огієнка. Планується, що до участі в конференції долучаться не лише представники християнських церков і релігійних організацій, а й науковці України та Польщі, представники міської влади та освітяни міста.
Результатом проведення минулорічної конференції стало те, що в школах міста було запроваджено уроки християнської етики, тому можна сміливо стверджувати, що такі заходи знаходять своє практичне відображення.
Основна мета цьогорічної науково-практичної конференції - дослідження шляхів покращення розвитку підростаючого покоління в процесі духовного пізнання, духовне виховання молоді з минулим досвідом та сучасними вимогами.

Теги: християнська конференція

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.