Перейти на мобільну версію сайту


03.08.2012

ОБ’ЄДНАНУ ОПОЗИЦІЮ ПРЕДСТАВЛЯТИМЕ ЯРЕМА, А КЛИЧКА - ТОВКАЙЛО

Чи не головна інтрига початку передвиборчої кампанії до Верховної Ради полягала у визначенні кандидата від ВО «Батьківщина» (об’єднаної опозиції), який балотуватиметься по нашому 193-му мажоритарному виборчому округу. Про можливого претендента називатися кандидатом у народні депутати від об’єднаної опозиції говорили дуже давно. На це місце кого лише не сватали. Називалось до десятка як відомих прізвищ-кам’янчан, так і відомих партійних функціонерів. Останнім часом коло претендентів на місце кандидата від опозиції звузилося. В соціологічних опитуваннях, звичайних опозиція.jpgопитуваннях та й серед представників місцевого політикуму обговорювалися два можливих прізвища – це керівник районного осердку «фронту змін» Віктор Худняк та депутат міської ради Ростислав Ярема.
І от розв’язка настала на початку цього тижня. Під час з’їзду так званої «Об’єднаної опозиції» було затверджено кандидатів від опозиції по мажоритарних округах. Відповідно до нього, саме Ростислава Ярему ВО «Батьківщина» висунула кандидатом у народні депутати по 193-му мажоритарному округу.
Несподівана рокіровка відбулася у ситуації із висуненням кандидата в народні депутати по нашому мажоритарному округу від партії «Удар». Спочатку партія оприлюднила, що в нашому окрузі вона буде підтримувати Віру Порчинську (Шпильову), про що ми писали в одному із попередніх номерів газети. Та після з’їзду «Удару» в списку кандидатів в депутати по 193-му мажоритарному виборчому окрузі вже значився Василь Товкайло. До речі, саме він сьогодні очолює міський осередок цієї політичної сили.

Теги: Ростислав Ярема, Василь Товкайло, вибори-2012

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.