Перейти на мобільну версію сайту


28.02.2014

НОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ ЗАМАХНУВСЯ НА РЕКОРД

Цього року Кам'янець має амбітні плани започаткувати новий фестиваль, пов’язаний з розвитком кавової справи у місті. Опираючись на дослідження польського історика Даріуша Колодзейчика, турецька кава  вперше з’явилась на теренах сучасної України саме в Кам’янці-Подільському. 1672 року в місті було засновано першу кав’ярню.
26 лютого в готельному комплексі «7 днів» відбулась нарада з представниками туристичної сфери та власників кав’ярень міста щодо проведення фестивалю нового формату. Спільно було визначено назву - фестиваль кави «Кам’янецька турка». Його планують провести 3 травня.
Концепція фестивалю передбачає максимальну популяризацію кави, висвітлення історичного минулого міста та повернення до традицій кавопиття, а також встановлення рекорду України та, можливо, рекорду Гіннеса в номінації «Найбільша турка кави».
Серед фестивальних заходів будуть і науково-освітні (круглий стіл «Історія кавоваріння в Кам'янці-Подільському»), гастрономічні (майстер-класи із кавоваріння «На всі смаки», приготування кави у великій турці «За кавою єднаймося!» (на рекорд), конкурс майстерності «Латте-арт», ярмарок солодощів до кави), мистецькі (поетичне свято віршів про каву, виставка кавових атрибутів, Belly dance шоу, майстер-клас східних танців), розважальні (гадання на кавовій гущі «Магія кави», кавова естафета, квест по історичних місцях Кам’янця-Подільського «На запах кави», фотосушка «Кава і кохання», розіграш призів кавової тематики (електро- та супутні товари) та інші.
Наразі розробляється кошторис фестивалю та здійснюється пошук генерального спонсора.

Теги: фестиваль кави

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.