Перейти на мобільну версію сайту


30.05.2014

НОВІ КОМП’ЮТЕРИ ДЛЯ ШКІЛ ГОРАЇВКИ ТА ГРУШКИ

23 травня народний депутат України Володимир Мельниченко відвідав школи у Гораївці та Грушці. Приводом для зустрічі із школярами та педагогами навчальних закладів стали новенькі комп’ютери, які Володимир Володимирович подарував для комп’ютерних класівмельнич.JPG шкіл.
Досить гостинно Володимира Мельниченка зустріли у селі Гораївка. Під час вручення двох нових комп’ютерів народний депутат зазначив: «Сьогодні неможливо уявити якісну освіту без комп’ютерної техніки. Ми не побудуємо розвинену європейську державу, якщо наші навчальні заклади не відповідатимуть вимогам часу. Як і обіцяв, продовжую допомагати у комп’ютеризації шкіл Кам’янець-Подільського району. Нехай ці комп’ютери принесуть користь дітям, допоможуть їм у навчанні».
Подяка від школи була досить мальовничою. Школярі продемонстрували казкові сценки, підготовлені для гостя.
Того ж дня Володимир Мельниченко не забарився із цінними подарунками і для загальноосвітньої школи в селі Грушка. Школярі та педагогічний колектив із радістю зустріли гостя.
Директор школи Валентина Миколайчук від імені всього колективу подякувала за три подарованих комп’ютери: «Вдячні за те, що наш народний депутат не забуває про нас, допомагає сільським школам. Комп’ютеризація сьогодні є вкрай важливою вимогою часу. Впевнена, що такі необхідні комп’ютери допоможуть у покращенні якості освіти для наших школярів».
Євген КАСАП

Теги: Володимир Мельниченко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.