Перейти на мобільну версію сайту


27.06.2014

НОВА ГРОМАДСЬКА РАДА З НОВИМИ ПРАВИЛАМИ

25 червня відбулись установчі збори Громадської ради міста Кам’янця-Подільського. Засновниками новоствореного об’єднання стали громадська організація «Кам’янець-Подільська рада підприємців ринку», Кам’янець-Подільська спілка підприємців приватного вантажно-пасажирського транспорту та ГО «Життєва діяльність». На відміну від існуючої Громадської ради при виконавчому комітеті Кам’янець-Подільської міської ради, нова Громадська рада діятиме рада.JPGнезалежно від влади. Метою її створення є бажання громади уникнути політичних суперечок та спекуляцій.
За словами представників ініціативної групи, Громадська рада міста Кам’янця-Подільського є незалежним об’єднанням, яке створюють для вирішення всіх важливих питань життєдіяльності міста.
За задумом, склад громадського об’єднання поділятиметься на профільні ради (освіта, медицина, підприємницька діяльність тощо). Новим демократичним нововведенням буде те, що голова Громадської ради обиратиметься раз на квартал від кожної профільної ради по черзі. Організацією зборів займатиметься секретар Громадської ради.
Також на цих зборах голова Громадської ради при виконавчому комітеті Кам’янець-Подільської міської ради Олег Гільовський заявив про складання своїх повноважень та пообіцяв подати відповідну заяву на чергове засідання виконкому міської ради.
Євген КАСАП

Теги: громадська рада

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.