Перейти на мобільну версію сайту


06.09.2013

НЕЗАДОВОЛЕНІ ЖИТЕЛІ ПІДЗАМЧА ЗВЕРНУЛИСЯ ДО ПРОКУРАТУРИ

Якщо представники влади звітують про успіхи стосовно збору коштів за проїзд через Замковий міст, то інша сторона продовжує доводити, що такі дії органу місцевого самоврядування є незаконними.
Зокрема ініціативна група із 17 осіб на чолі із депутатом міської ради, до речі, членом фракції Партії регіонів Інною Салій, звернулися до прокурора міста з проханням перевірити, наскільки законним є рішення про встановлення плати за проїзд через міст.

У зверненні, під яким поставили підписи понад двісті мешканців Підзамча, зазначається, що рішення сесії міської ради від 5 березня ц.р. про встановлення платного проїзду через Замковий міст суперечить громадській справедливості та порушує законодавство, зокрема Конституцію України.
Також говориться, що таке рішення є нічим іншим, як самоуправством та не має нічого спільного із самоврядуванням.
Схожий лист-звернення був направлений і міському голові. Щоправда, в ньому мешканці Підзамча висловлюють надію, що міський голова все ж таки відстоюватиме їхні інтереси, оскільки вони є теж жителями міста. А тим часом у підзамчан складається враження, що вони потрапили в резервацію. Зрештою, автори листа просять від міського голови, аби він прийняв рішення про надання безкоштовного проїзду жителям Підзамча через Замковий міст.
Окремо своє ставлення до платного проїзду через міст висловила депутат міської ради Інна Салій:
- Розумію, що сьогодні катастрофічно не вистачає грошей, але наповнювати бюджет таким незаконним способом є аморально. Згідно із статистикою, наша держава посідає перше місце в світі за кількістю податків. Але нам і цих мало. Ми ввели ще один – плату за проїзд до міста. Не розумію, коли заявляють, що якщо плату за проїзд відмінити, то міст доведеться закрити, бо його зруйнує транспорт. А що, коли платять, то міст не руйнується?! Взагалі, де є висновок експертів, у якому зазначається, що Замковий міст перебуває в аварійному стані і рух транспорту через нього потрібно припинити?!
Мені соромно, що я йшла в одній команді з цими людьми (від Ред.: мається на увазі фракцію Партії регіонів). Адже в нас було гасло «Ми - кам’янчани». Натомість складається враження, що ми є далеко не кам’янчанами, змушуючи частину жителів міста платити за те, аби проїхати до центру чи в інший район міста. Настрій жителів Підзамча нагадує порох, до якого піднесли запалений сірник. Вони готові були 24 серпня, в День Незалежності, перекрити рух через дорогу та зламати ту будку. На щастя, мені вдалося їх вмовити цього не робити, оскільки на них могли «повісити» багато чого.
Чим закінчиться епопея навколо платного проїзду через Замковий міст: влада доведе, що таке рішення цілком законне, чи мешканці Підзамче, які встановлять протилежне?

Теги: Замковий міст, платний проїзд

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.