Перейти на мобільну версію сайту


12.10.2012

НЕМАЄ ГАЗУ – НЕМАЄ ГАРЯЧОЇ ВОДИ

У попередніх номерах ми піднімали проблему гарячого водопостачання в місті та зазначали, що після його відновлення з 3 жовтня, в окремих будинках гарячої води взагалі немає. А там, де вона є, її температура далека від слова «гаряча».
Цього тижня цю ситуацію прокоментував директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук: «На жаль, мушу констатувати: маємо те, що маємо, як говорив перший Президент України. Ми справді маємо проблеми з якістю гарячої води. У деякі будинки ми взагалі її не подаємо. Причина в тому, що нам виділили дуже маленькі ліміти газу – всього 12 тис. куб.м на добу. А для того, щоб забезпечити всіх якісною гарячою водою, потрібно хоча би 18-20 тис. куб. м. Виділені ліміти розраховані лише на бюджетні установи: садочки, школи та лікарні, які ми повинні забезпечити в першу чергу. Ми це робимо, але попутньо подаємо гарячу воду і в ті будинки, де це можливо.
Щодня проводяться переговори з газопостачальною організацією про збільшення лімітів, постійно просить за нас заступник голови Хмельницької ОДА Леонід Гураль та інші посадовці, але поки результат такий, який є. Чомусь цього року «Нафтогаз» проводить над нами якісь експерименти, постійно приходять листи з новими вимогами, але я впевнений, що з настанням холодів ми таки розпочнемо опалювальний сезон, тоді буде вирішено і проблему з гарячою водою.
Прошу кам’янчан потерпіти ще декілька днів. Ми робимо все можливе, щоб покращити ситуацію».

Теги: гаряча вода, КП "Міськтепловоденергія", Валерій Гордійчук

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.