Перейти на мобільну версію сайту


04.05.2012

НЕ ХОЧЕШ - ВІДКЛЮЧАЙСЯ. АЛЕ БУДИНКОМ

Виконком розширив перелік будинків, яким рекомендують відключатися від центральної системи опалення. Про це повідомила прес-служба КП «Міськтепловоденергія».
26 квітня виконавчий комітет вніс доповнення до рішення виконкому «Про покращення якості надання послуг з централізованого теплопостачання багатоповерхових житлових будинків та оптимізації роботи системи централізованого теплопостачання міста». Відповідно до нового рішення, доповнено перелік житлових будинків, яким рекомендовано облаштувати індивідуальне опалення. Така необхідність виникла у зв’язку з тим, що будинки знаходяться на далекій відстані від магістральних мереж теплопостачання, або ж їхні мережі перебувають в аварійному стані.
Зокрема, це будинки за адресами: вул.Фрунзе, 18, 21, 23, 25, Шевченка, 47, 63, Огієнка, 76, 95, 97, Годованця, 3, просп.Грушевського, 60.
- Мешканцям цих будинків, кажуть у КП «Міськтепловоденергія», - будуть направлені відповідні листи-попередження.
Разом з тим, виконком прийняв ще одне рішення, згідно з яким мешканці житлових будинків можуть відмовитися від централізованого теплопостачання. Але зробити вони це можуть лише будинками!
Отож, власник чи власники житлового будинку подають заяву, у якій зазначають причини відключення. До неї додається копія протоколу загальних зборів мешканців будинку щодо створення ініціативної групи з вирішення питання відключення від мереж ЦО та ГВП. Таке рішення мають підтримати всі мешканці будинку!
Заяви подаються у КП «Міськтепловоденергія». Комісія впродовж місяця розглядає документи та приймає відповідне рішення.
Роботи з відключення будинку від мереж ЦО і ГВП виконується заявником за власні кошти і виключно в міжопалювальний період (з 1 травня до 30 вересня).

Теги: КП "Міськтепловоденергія", індивідуальне опалення

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.