Перейти на мобільну версію сайту


16.03.2012

Найстарішій кам’янчанці виповнилось 105 років

бабця.jpgЮвілеї - річ завжди приємна. Тим більше, коли в ювілеї міститься не дві, а три цифри. 10 березня свій сто п’ятий День народження відсвяткувала Тетяна Григорівна Левицька.
100 років тому у п’ятирічної Тетянки померла мати. Втрата найдорожчої людини стала тим початком, своєрідним передвісником нелегкої долі, яка в подальшому склалася у Тетяни Григорівни…
Сьогодні ж, споглядаючи на свій 105-літній життєвий шлях, пані Тетяна говорить з усмішкою: «Прожила стільки, бо завжди вірила і молилася Богу, не дивлячись ні на що. А Він супроводжує мене все життя».
Народилася ювілярка в с.Бровари (Дерев’янська сільська рада), проте майже все життя прожила у с.Вихватнівці (Китайгородська сільська рада). З молодих літ і до поки дозволяло здоров’я працювала в колгоспі. Народила і виховала двох синів. На жаль, старший вже не може розділити радість від материнського ювілею.
Сьогодні Тетяною Григорівною опікується родина молодшого сина, разом з якою вона і проживає в місті. До останнього ювілярка не хотіла переїжджати із села. Впиралася, відкладала цю процедуру з дня на день. Як зізнаються рідні пані Тетяни: «Ця людина все своє життя випромінює надзвичайну душевну доброту. Завжди спокійна та врівноважена, розсудлива. Злою чи роздратованою її ніколи не побачиш».
Привітати найстарішу жительку району приїхали голова райдержадміністрації Михайло Желізник та Китайгородський сільський голова Віктор Чорний. Подарувавши квіти, подарунки та вітальну адресу від Президента України, Михайло Дмитрович усміхаючись сказав: «Таке в моєму житті та чиновницькій практиці вперше, попри те, що вже понад 20 років працюю у районі. Чому так кажу, бо 5 років назад вітав Тетяну Григорівну із 100-річчям, і тому дуже приємно знаходитись знову тут, на черговому знаменному ювілеї. Бачити знову цих людей, дружніх та згуртованих, що свідчить про головне, - їх мати та бабуся гарно їх виховала та навчила поважати старість».
Від себе ж бажаємо Тетяні Григорівні Левицькій, аби вона залишалась здоровою та, щоб ми через 5 років святкували 110-літній ювілей.

Теги: район, старожили

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:










Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.