Перейти на мобільну версію сайту


20.07.2012

НАВІЩО ЗАМКОВОМУ МОСТУ ДЯДЯ БОРЯ, або Одним начальником більше

У місцевому інтернет просторі сьогодні справжнім хітом став ролик, на якому показано роботу працівника, що сторожує(?),дядя Боря регулює рух (?), пропускає автомобілі (?) через Замковий міст. Як можна дізнатися із підпису на відео, до речі, ролик можна побачити на «ютубі», звати цього працівника «Дядя Боря». Загалом, відео називається «Дядя Боря і Прєкрасноє дальоко».
Щодо «прєкрасного дальокого», то воно розшифровується в одному із коментарів, залишеному під відео в одній із соціальних мереж: «Це вже було. Тільки чуть по-іншому. 000.jpgРекетири вже збирали там гроші – за в’їзд і виїзд. Зараз у них свої магазини, заправки та депутатська робота...».
Щоправда, думки дописувачів стосовно «збирання» грошей Дядею Борею із бажаючих проїхати через міст розділилася. Одні стверджують, що він пропускає за спасибі, інші – за гроші.
Не приховуємо, ми неодноразово користувалися послугами Дяді Борі, але робили це за допомогою журналістського посвідчення.
Наразі виникає єдине запитання: навіщо там стоїть Дядя Боря і за що йому виплачується заробітна плата, до речі, із наших з вами податків?

Теги: дядя Боря

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють акції
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.