Перейти на мобільну версію сайту


06.09.2013

НАШІ - НА ФОРУМІ ВИДАВЦІВ!

Уже зовсім скоро (10-15 вересня) у Львові відбудеться міжнародний 20-ий ювілейний Форум видавців, у якому візьмуть участь видавці та письменники із 16 країн світу. Без сумніву, цей захід можна назвати найбільшою книжковою подією в Україні. Під час нього відбудеться понад 100 акцій різного формату: Львівський міжнародний літературний фестиваль, книжковий ярмарок, Всеукраїнський конкурс «Найкраща книга форуму», Бібліотечний форум, фестиваль і конкурс «Молода республіка поетів», школа літературної критики та книжкової журналістики «Контекст», Міжнародний перекладацький фестиваль «Трансліт» та багато іншого.
Газеті «КлюЧ» стало відомо, що студентка К-ПНУ ім.І.Огієнка Марта Мохнацька, досить відома в нашому місті молода письменниця, була запрошена взяти участь у «Молодій республіці поетів». Потрапити на цей фестиваль було зовсім непросто. Організатори конкурсу очікували заявок від молодих україномовних поетів, які бажають позмагатися за дійсно гідний приз – видання книжки та презентацію її на фестивалі. Серед величезної когорти дійсно талановитої української молоді мали відібрати тільки десятьох щасливчиків. Та сталося інакше. Оскільки декілька учасників набрали однакову кількість балів, то журі визначило 14 призерів, до яких потрапила і наша Марта. Гала-концерт фестивалю, на якому поети зможуть виступити з читанням своїх творів, відбудеться 14 вересня, о 16.00, в Музеї історії релігії (Львів).
- На цей конкурс я вже двічі подавала заявки (у 2010 та 2011 роках), проте пройти до фіналу не вдавалося. Минулого року навіть цього не робила, бо перебувала на навчанні в літній школи літклубу «Маруся», - ділиться Марта Мохнацька. - Дуже несподівано було побачити себе у списку відібраних авторів цього року, тим паче, що 7 з них я знаю, читаю їхню поезію. Від гала-концерту очікую розширення свого уявлення про панораму сучасної молодої поезії. Щодо бажання перемогти, то мені й цього достатньо. Давно мріяла стати призером. Це ж дуже престижний і відомий конкурс. Я задоволена в будь-якому випадку.
Також ми дізналися, що з усіх міських видавництв участь у книжковому форумі вкотре візьме «Абетка». Кам’ячани, які в той час перебуватимуть у Львові, можуть підтримати земляків у Палаці мистецтв (стенд №220, 2 пов.).

Теги: Форум видавців

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.