Перейти на мобільну версію сайту


23.03.2012

Нам дісталося срібло!

...І це доволі почесно, адже мова йде про щорічний Всеукраїнський конкурс «Вчитель року-2012», завершальний етап якого вперше проходив у нашому місті на базі НВК №9.
Цьогоріч конкурс проводився в таких номінаціях, як «Біологія», «Фізична культура», «Англійська мова», «Українська мова та література» і «Етика». 21 вчитель з Кам’янця-Подільського висловив бажання взяти участь у міському етапі конкурсу.

Переможцями стали вчитель української мови та літератури НВК №9 Наталія Візір, учитель англійської мови НВК №3 DSC00787.jpgТетяна Кушнір, учитель фізкультури НВК №13 Олег Вергуш, учитель біології ЗОШ №15 Тетяна Толстюк та вчитель етики ЗОШ №6 Олена Ткачук. Ці педагоги представляли наше місто на обласному етапі конкурсу, який проходив у Хмельницькому. Переможцями другого етапу було визнано Олену Ткачук та Олега Вергуша, а Тетяна Кушнір стала лауреатом конкурсу.
На наших переможців чекав найвідповідальніший момент - фінальний етап, який проходив 10-17 березня. Олег Вергуш представляв нашу область у Луганську, де змагалися переможці обласного етапу в номінації «Фізична культура». Він став дипломантом Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2012».
У нашому ж місті змагалися 27 найкращих вчителів України з етики. Серед них була і вчитель ЗОШ №6 Олена Ткачук. Учасники конкурсу виконували різноманітні творчі завдання. Хоча пальма першості й дісталася вчительці з Донецька, наша Олена Ігорівна впевнено посіла почесне друге місце.
Олена Ткачук, вчитель математики з 18-річним педагогічним стажем, всього 5 років викладає етику. За словами самої переможниці, найважчим для неї видався конкурс з написання казки, але, пригадавши казки, які вечорами читала власній дитині, змогла зробити це на найвищому рівні.

Теги: освіта

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють акції
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.