Перейти на мобільну версію сайту


14.06.2013

НАГОРОДИ ЗНАЙШЛИ МОЛОДИХ ТАЛАНТІВ

11 червня в приміщенні районної бібліотеки, що в Старому місті, відбулася літературна зустріч з головою Хмельницької обласної організації Національної спілки письменників України, директором обласного літературного музею Василем Горбатюком.
Приводом для зібрання послугувало кілька подій: виставка книг Василя Горбатюка, нагородження презентація.jpgпереможців літературного молодіжного конкурсу «І на сторожі – слово», презентація збірки молодої кам’янецької поетеси Юлії Спектор.
І місце у конкурсі «І на сторожі – слово» за прозу здобула Яна Кібкало з оповіданням «У темряві». ІІІ місце серед прозаїків отримали учениці міського ліцею - Олена Гончарук (з новелою «Вчителька») та Вікторія Ковальова (новела «Я завжди буду чекати тебе, мамо»). У поетичному жанрі ІІІ місця дісталися Віталію Горбуленку та Марті Рикаловській (НВК №9).
Наостанок відбулася презентація збірки «На нелинованной бумаге» Юлії Спектор. Це вже друга за рахунком книга в літературному надбанні молодої поетеси. А видрукували її... ввечері 10 червня. У ній представлені вірші та проза російською та українською мовами, а також переклади англомовної поезії. Нам вдалося прочитати кілька творів зі свіжої збірки. Варто відзначити, що Юлія наділена неабияким поетичним талантом, вражають її поетичні метафори та тонке світосприйняття.
На завершення заходу всі охочі мали змогу взяти автограф у Василя Горбатюка, сфотографуватися та поспілкуватися у неформальній атмосфері.

Теги: Василь Горбатюк

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.