Перейти на мобільну версію сайту


06.06.2014

НА ВІДПОЧИНОК - У ТАТАРБУНАРИ

На початку травня «КлюЧ» вже звертався до теми оздоровлення дітей влітку. Та на той час більш-менш вичерпну інформацію з цього питання змогли надати представники районної влади. Щодо міської, то вона чекала на результати сесії, на якій мали бути виділені кошти на оздоровлення.
Літні канікули вже стартували, а отже саме час поговорити про оздоровлення міських школярів. За інформацією, наданою міським департаментом соціального захисту населення, цьогоріч на оздоровлення учнів у пришкільних таборах виділено 98 тис. грн. Табори розпочали роботу 2 червня.
На оздоровлення дітей на узбережжі моря виділено 152 тисячі грн. Цього року закуплено путівки в закладі оздоровлення та відпочинку «Кабельник» ТОВ «Лада-Каміс» (саме це товариство виграло тендер). Оздоровчий заклад знаходиться за адресою: Одеська обл., Татарбунарський р-н, с.Приморське, курорт «Расєйка», вул.Курортна, 20.
За словами директора департаменту соцзахисту Людмили Позинюк, на безкоштовне отримання путівок мають право діти-сироти; діти-інваліди; діти, потерпілі від наслідків Чорнобильської катастрофи; діти з багатодітних сімей; діти з малозабезпечених сімей; діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; діти, які перебувають на диспансерному обліку; талановиті та обдаровані діти, відмінники, лідери дитячих ГО, дитячих творчих колективів та спортивних команд.
Як завжди, відбуватиметься три заїзди на відпочинок. Перший: 26 червня - 17 липня, другий: 18 липня - 8 серпня, третій: 9 серпня - 30 серпня. Термін перебування в оздоровчому закладі - 21 день.
Усі, хто бажає оздоровити своїх дітей, звертайтеся в міський департамент соцзахисту населення за адресою: вул.Шевченка, 26; каб.19, з 08:00 до 17:00. За наявності повного переліку необхідних документів прийом заяв здійснюється щодня, з 14:00 до 16:00. Телефон для довідок: 9-13-31.

Теги: оздоровлення дітей влітку

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.