Перейти на мобільну версію сайту


13.04.2018

МИРОТВОРЦІ У ГОСТЯХ

миротворціКілька днів у місті перебувала польська делегація в складі 47 ветеранів – учасників миротворчих операцій ООН. Основна мета приїзду – зустріч з українськими колегами з нагоди 70-ої річниці створення першої миротворчої місії ООН.

Представники декількох ветеранських організацій представляють практично всі міста Польщі. Серед гостей – і Тадеуш Сашядек, віце-президент Асоціації ветеранів діяльності за межами держави.

Із приїздом до Кам’янця делегацію вітав міський голова Михайло Сімашкевич. Він вручив пану Тадеушу пам’ятну відзнаку за участь у миротворчих операціях й інші нагороди членам делегації, а очільнику Клуба юних миротворців Володимиру Барановському – подяку за патріотичне виховання молоді і популяризацію міста на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Теги: делегація миротворців ООН

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Інше

ТОВ  "Проттех" пропонує виготовлення мобільних швидкозбірних конструкцій на каркасній металевій основі. Мало того, що це найдешевший спосіб зведення об'ємних приміщень (до 2000 кв. м), це ще і можливість значно економити на електроенергії.
Ми пропонуємо:
Виготовлення конструкцій з металу:
    • Швидко збірні конструкції різноманітного призначення (ангари, склади, автомийки, СТО)      
    •...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.