Перейти на мобільну версію сайту


05.01.2018

МУЗЕЙ ПОПОВНИВСЯ РІДКІСНОЮ МОНЕТОЮ

монетаМинулого року під час археологічних досліджень на вул.П’ят­ницька, 12, в об’єкті литовського часу було знайдено рідкісну монетку, яку вдалось ідентифікувати завдяки дослідниці-нумізмату Ірині Хромовій. Виявилося, що це геллер Анни Рацибузької (1380-1405 рр.), який карбували у м. Рацибуж (Сілезія).

На аверсі монети викарбувана готична літера А, збоку – хрест. На реверсі -орел. Монети XIV- XVІІ ст. були виявлені на місці житла з вальок, знайденого у південній частині Польського ринку. Виявлені монети свідчать, що наше місто на той час відігравало важливу роль у житті краю. Більше про історію міста та цікаві археологічні знахідки ви можете дізнатись в музеї старожитностей Поділля, який розташований у пам’ятці архітектури XV – XVIII століть – колишньому будинку Вірменського єпископа (вул.Іоанно-Предтеченська, 2).


Теги: новий експонат музею, монета

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Земельну ділянку

Продам земельний участок 12 соток с. Лисогірка, Каменец-Подольский.
Лисогірка - 12 соток під індивідуальну забудову або дачу. По вулиці електромережа, є газопровід, водопровід для поливу. На території сад: вишні, абрикоси, груша, сливи, черешні, яблуні, смородина, дачний будиночок.
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.