Перейти на мобільну версію сайту


09.11.2012

МОЛОКОПЕРЕРОБНИКІВ ЗМУСЯТЬ ПЛАТИТИ НЕ МЕНШЕ 2,2 ГРН ЗА ЛІТР

7 листопада перший заступник голови РДА Ніна Фабіянська провела чергову нараду з молокопереробниками. Головною її темою було обговорення цін на молоко. Питання на сьогоднішній день не просто актуальне, а життєво важливе. Воно звучить з уст майже кожного селянина, адже кошти, які отримують люди за молоко, для декого є чи не єдиним джерелом надходження грошей до їхніх сімейних бюджетів.
Районна влада вкрай схвильована питанням недотримання багатьма керівниками молокопереробних підприємств постанови moloko_402_310.jpgКабміну від 1 вересня цього року щодо встановлення мінімальної закупівельної ціни на молоко не менше 2,20 грн за 1 літр.
- Ми як представники влади,- зауважила Ніна Фабіянська, - маємо захищати людей та їхні інтереси. Держава встановила відповідні норми, їх повинні дотримуватися. І тут не може бути якихось ухилянь та нерозумінь.
Начальник управління агропромислового розвитку РДА Ігор Гай звернув увагу присутніх на сировинну базу: «Молокопереробникам потрібно замислитися над ринком молока, тому що втратити дуже легко, а повернути вкрай важко, і ви повинні думати на майбутнє про можливу конкуренцію».
А от депутат районної ради, колишній голова райдержадміністрації та член комісії Сергій Тимчук наголосив на проблемі не менш важливій – зменшенні поголів’я ВРХ: «Люди не можуть тримати худобу, їм не вигідно. І коли за низькою ціною приймають молоко, в них, узагалі, опускаються руки. Не збережемо тварин, то не будемо мати в кого збирати молоко».
На сьогодні підприємство «Лактіс», яке збирає молоко більш, ніж в 50% населення нашого району, за вересень розрахувалося з населенням за ціною 1,80 грн за літр. А от представник ПАТ «Кам’янець-Подільський хлібокомбінат» запевнив, що за молоко з 1 вересня буде сплачувати ціну не менше 2,20 грн за літр. У них була перед людьми заборгованість за попередні місяці, яку вони «погасили» за ціною 1,80 грн за літр. Разом з тим, вони пообіцяли, що із ціною за вересень ситуація зміниться.

Теги: молоко, молокопереробники, ціна на молоко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють акції
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.