Перейти на мобільну версію сайту


27.09.2019

МІСТО ЗНАКУВАЛИ

табличкиНовий інтерактивний проект «Туристичне знакування міста» презентували в Кам’янці-Подільському до Всесвітнього Дня туризму на площі Польський ринок.

На 11 найвідоміших і найпопулярніших пам’ятках архітектури міста встановлено спеціальні таблиці, родзинкою яких є технологія доповненої реальності. За допомогою QR-коду досить легко, всього лише тримаючи в руках телефон, отримати всю необхідну інформацію про той чи інший об’єкт – фото, цікаві факти, історію.

Користуватися такими дошками можуть не лише туристи, але й звичайні жителі міста. Інтерфейс підтримує сім мов – українську, англійську, німецьку, французьку, турецьку, китайську та російську.

Розробкою інтерактивних дошок займалися автори харківського проекту «MoreInfo» спільно з історичним музеєм-заповідником.

Крім цього, минулими вихідними під час повітроплавної фієсти в Кам’янці відтворили запуск першої повітряної кулі. Силами реконструкторів (у рамках фестивалю «Schola militaria») та повітроплавців (у рамках фестивалю повітряних куль) було відтворено подію більш ніж двохсотлітньої давнини.


Теги: інтерактивний проект «Туристичне знакування міста»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.