Перейти на мобільну версію сайту


14.12.2012

МІСТО БУДЕ З ТЕПЛОМ. ГАЗ НЕ ПЕРЕКРИЮТЬ.

ПРИНАЙМНІ, У ЦЬОМУ ПЕРЕКОНАНИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Нещодавно з Держбюджету надійшли кошти на відшкодування різниці в тарифах за теплову енергію, спожиту населенням та бюджетними організаціями.
КП «Міськтепловоденергія» отримало 49 млн. грн, які одразу ж були перераховані, як оплата за газ. Найближчим часом мають надійти ще 2 млн. грн, які поки що знаходяться у казначействі. Таким чином, загалом буде відшкодовано 51 млн. грн. Для того, щоб повністю покрити заборгованість, необхідно ще 9 млн. грн.
Зважаючи на це, міський голова Михайло Сімашкевич висловив припущення, що ліміти на природний газ для Кам’янця-Подільського будуть надаватися у повному обсязі, й місто буде з теплом. За словами Михайла Євстафійовича, нині попри задекларовані ліміти на газ у розмірі 80 тис. куб. метрів, місто споживає удвічі більше.
- Я переконаний, що сьогодні ніхто не відключатиме газ від котелень. Така ситуація kak-vibrat-radiator-otopleniya.jpegхарактерна для всієї держави. Про неї ми говорили під час засідання Асоціації міст України, - додав міський голова.
Разом з тим, КП «Міськтепловоденергія» нині працює над можливостями модернізації системи теплопостачання міста. Комунальне підприємство направило документи на участь у Програмі розвитку регіонів із залучення коштів для будівництва шести модульних котелень. Загальна вартість такого проекту кладає понад 20 млн. грн.
Якщо би ці кошти вдалося залучити, то наступного року була би можливість збудувати шість невеликих котелень для обігріву найбільш проблемних районів нашого міста. Це дві котельні - у селищі цукрового заводу, одна – на вул.Черняхівського (обігріватиме багатоповерхівки на вул.Черняхівського, Чехова та Хмельницького шосе), та одна - на вул.Тімірязєва в районі будинку №86. Ще дві котельні розмістяться на вул.Шевченка. Наразі визначаються з місцями для їх будівництва.
Як відзначають представники влади, якщо такий проект вдасться реалізувати, це дозволить значно покращити якість опалення в місті та зменшити кількість втрат у мережах.

Теги: опалення, КП "Міськтепловоденергія", ліміти газу

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють акції
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.