Перейти на мобільну версію сайту


23.03.2012

«Містечка» в селах – врятує ОСББ?

Створення об’єднання співвласників багатоквартиного будинку (ОСББ) – справа непроста, зате вкрай сьогодні потрібна. Практика показує, що об’єднання співвласників – чи не єдиний спосіб наведення порядку в будинку. Проте в період становлення цієї організації виникають певні труднощі у її роботі.
Нещодавно перший заступник голови РДА Ніна Фабіянська ознайомилася з роботою ОСББ, яке функціонує на території Ластовецької сільської ради. Як відомо, тут розташоване військове містечко (управління автономного пункту спостереження Національного космічного агенства України). У ньому знаходиться один 4-поверховий будинок, дві 2-поверхівки та 3 бараки, що разом нараховують 64 квартири. В свій час увесь житловий фонд військового містечка був переданий на баланс сільської ради і обслуговувався КП «Ластовецьке».
Під час спілкування із першим заступником голови РДА, директор місцевого ОСББ Микола Довганюк звернув увагу Ніни Францівни на необхідності сприяння у виділенні коштів під програми, які стосуються розвитку ОСББ та ремонту, реконструкції житла.
Ніна Францівна підкреслила, що це питання є сьогодні актуальним. Також вона пообіцяли, що найближчим часом сюди буде направлено головного архітектора району для написання дефектного акту, а відповідно згодом - і складання проектно-кошторисної документації, яка дасть змогу провести подальші розрахунки.

Теги: ЖКГ, село

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють акції
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.