Перейти на мобільну версію сайту


30.09.2016

МІСТ ПОТРІБНО ПІДРИХТУВАТИ

міст20 вересня пройшло виїзне засідання міжвідомчої комісії з визначення технічного стану автодорожнього мосту «Лань, що біжить». Комісія під керуванням Олени Дмитрієнко, заступника директора департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА та членів Станіслава Вінського, першого заступника начальника Служби автомобільних доріг області, Миколи Пастухова, начальника відділу ремонту, експлуатаційного утримання доріг та штучних споруд Служби автомобільних доріг області, Петра Солярка, директора КП «Інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом у місті», Віталія Чабана, старшого інспектора безпеки дорожнього руху патрульної поліції, Василя Чорного, директора філії «Камянець-Подільська ДЕД» та інших фахівців на прохання міського голови Михайла Сімашкевича оглянули стан мосту.

Комісія підтвердила, що стан мосту задовільний: від конструкцій відведена зливова вода завдяки прокладці труб і лотків з водовідведення. Але через засмічення труб вона промиває собі інший шлях, тож звучала порада зробити відкриті лотки, конструкції обробити від корозії, замінити прогнилі труби водовідведення.

Під мостом виявлено стихійні сміттєзвалища, які утворили тамтешні мешканці. Сюди звозять і будівельне сміття, якого тут чимало. Міст необхідно убезпечити від посягань, адже відеокамери не можуть цього зробити, бо вночі не видно нічого. Крім того, під опорами «Лані» розміщено проїзд до «Пакту», а це категорично заборонено.

Дорожнє покриття мосту обабіч нагадує пральну дошку, незважаючи на те, що його кілька років тому відремонтували.


Теги: міст "Лань, що біжить", реконструкція

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.