Перейти на мобільну версію сайту


16.12.2016

МІСЬКИЙ ГОЛОВА СПІЛКУВАВСЯ З КАМ'ЯНЧАНАМИ

прийом14 грудня пройшов прийом міського голови, на який прийшло 10 кам'янчан.

Донька 90-річного інваліда прийшла просити, щоб батькові встановили колонку. Міський голова дав завдання, щоб наступного року виділення коштів на цей прилад було закладено в міський бюджет і встановлено людині колонку.

Від імені мешканців одного під’їзду будинку на просп.Грушевського, 50 завітав пан Пурдяк. Мешканці незадоволені тим, що досить близько до їхніх вікон знаходиться дитячий майданчик, і діти, коли грають у футбол, піднімають куряву так, що в квартирах стає брудно. Вони нічого проти ігор дітей не мають, але проблему хочуть вирішити. Михайло Євстафійович дав завдання, щоб навесні виїхали спеціалісти і подивилися, що можна зробити. 

Офіцер запасу пан Васильківський прийшов на прийом, щоб вирішити своє житлове питання, хоче на пільговій черзі він перебуває надто далеко. Михайло Євстафійович пояснив чоловікові, що місто не будує соціального житла, а приватні будівельники не зобов’язані забезпечувати житлом, його в них можна лише купити. Пані Іваніцька вимагала виділити їй кіоск замість прибраного раніше з «п’ятачка». Її пояснили, що такої можливості міський голова не має і у справи ринку не втручається. Кіоски на «п’ятачку» були тимчасовими і незаконними, тому, щоб продовжити займатися підприємницькою діяльністю, потрібно взяти в оренду чи придбати павільйончик на просп.Грушевського, навпроти ринку. Римма Бойченко обурювалася щодо встановлення гаража в дворі, але їй пояснили, що вона це зробила на власній земельній ділянці і витримана допустима відстань від вікон.

Жанна Мозгіна вкотре стверджувала, що її заважає робота магазину, який знаходиться на першому поверсі. Там вже неодноразово проводилися різні експертизи, але щоб жінку задовольнити, міський голова наказав вчергове створити комісію, яка встановить рівень шуму в магазині, аби людям було комфортно жити.


Теги: Михайло Сімашкевич, прийом громадян

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.