Перейти на мобільну версію сайту


30.05.2014

«МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» ВЧИТЬ ІНШИХ

28 травня в місті проходив семінар «Досвід розвитку систем водопостачання та водовідведенням у малих населених пунктах України на прикладі КП «Міськтепловоденергія».
Організатором заходу виступило Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-семінар.JPGкомунального господарства спільно з Асоціацією підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія».
У ньому взяли участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники підприємств водопровідно-каналізаційного господарства із чотирьох областей Західного регіону.
Кам’янець-Подільський було обрано місцем проведення семінару не випадково, адже саме у нас півтора роки тому завершилась реконструкція системи водопостачання та водовідведення, яка здійснювалася за кошти Світового банку. Система модернізована дуже вдало, з використанням найсучасніших технологій і вже доводить свою ефективність: пораховано, що завдяки вказаним заходам, вдалося зменшити енергоспоживання порівнюючи з 2010 роком на 3 млн 467 тис. кВт або 3 млн 571 тисяч грн.

Теги: КП "Міськтепловоденергія"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.