Перейти на мобільну версію сайту


15.06.2012

МИ - ВІДПОЧИВАЄМО, ВОНИ – ДУМАЮТЬ...

Минулого номера ми писали, що до цієї пори остаточно не відомо, хто ж на наступних парламентських виборах балотуватиметься від опозиції до Верховної Ради.
Попре те, що наш округ (куди входить м.Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський та Новоушицький райони) є квотою «Фронту Змін», нині називається зовсім не «фронтівська» кандидатура – це Ростислав Ярема. Натомість, лідера районної організації цієї політичної сили Віктора Худняка нібито «залишають» за бортом передвиборчої гонки. Джерела в об’єднаній (тут варто поставити декілька знаків запитання) опозиції говорять, що кандидатуру Ростислава Тарасовича підтримує один із лідерів «Фронту Змін», а нині ще й заступник керівника передвиборчого штабу об’єднаної опозиції Микола Мартиненко. Чи під силу буде змагатися Віктору Худняку із такою протекцією, не відомо. А звідси не відомо, як «порозуміються» два опозиційних претенденти на кадидатство. Тим паче, коли сьогодні почали говорити про появу іншого, третього претендента на опозиційність – Володимира Шовкошитного. Говорять, що саме кандидатуру цього відомого кандидата для наших виборців може підтримати ВО «Свобода».
Та, якщо дехто думає, що опозицію роз’єднують міжособисті, «гетьманські» чвари, а владна позиція як ніколи монолітна, то дуже й дуже помиляється. Наприклад, до цього дня достеменно не відомо, хто ж представлятиме головну провладну силу (Партію Регіонів) у нашому регіоні. Звичайно, говорять, що на цю роль є лише одноосібний кандидат - Володимир Мельниченко. Але відомо, що в місцевому штабі цієї провладної політичної сили дуже побоювалися, що балотуватися по Кам’янець-Подільському округу забажає колишній міський голова, а нині заступник голови КМДА Олександр Мазурчак. Однак в останні дні це побоювання кудись зникло. Можливо, Олександр Володимирович відмовився від передвиборчої гонки на Кам’янеччині, а, можливо, до цього факту вже звикли.
Якщо ситуація із Мазурчаком нагадує «фіфті-фіфті», по нашому п’ятдесят на п’ятдесят, то майже на сто відсотків відомо, що на наступних виборах до Верховної Ради буде балотуватися В’ячеслав Дубицький. Цікаво, що кандидатуру В’ячеслава Володимировича підтримуватиме інша провладна політична сила - «Народна партія», яку очолює Володимир Литвин. Схоже, й цього разу Литвин все ж таки буде «потрібен країні»?
Коли ж відійти від жартів, то ніхто не знає, як себе поведе Анатолій Нестерук, висунення якого в кандидати послугувало би своєрідним нокаутом для усіх вище перерахованих осіб.
До вияснення усіх політичних «розкладів» та пасьянсів залишилось не так вже й багато. Липень, який завжди вважався найбільш політично-спокійним та інертним місяцем, цього року таким не видасться.

Теги: вибори-2012, Ростислав Ярема, Віктор Худняк, Володимир Мельниченко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.