Перейти на мобільну версію сайту


12.01.2018

МЕШКАНЦІ СУВОРОВА ПЕРЕМОГЛИ

10 січня пройшла чергова сесія міської ради, під час якої розглянули більше ста питань, серед яких і земельні.

Ще на початку було знято з розгляду на доопрацювання близько десятка земельних питань.

Депутати затвердили виконання плану роботи міської ради в II півріччі 2017 року та затвердили план роботи міської ради на перше півріччя 2018 року. Було прийнято програму капітального ремонту мереж вуличного освітлення центральної частини міста. 

Затвердили звіти про реалізацію Стратегії розвитку галузі культури міста «Культурна столиця Поділля» в 2017 році, про виконання Програми підготовки і проведення культурно-мистецьких заходів, про виконання Програми популяризації туристичного потенціалу міста, Програми розвитку молодіжної політики, Програми розвитку фізичної культури і спорту.

Під час розгляду вищеназваних питань, депутати звернули увагу на те, що необхідно максимально долучати підприємців Старого міста до проведення загальноміських заходів. Також надійшла пропозиція розглянути можливість безкоштовного відвідування школярами міста музейних об’єктів Кам’янця. 

Депутати також затвердили програму поточного (ямкового) ремонту доріг з використанням регенератора асфальтобетону. Було внесено зміни і до бюджету міста на поточний рік.
Нарешті заспокоїли мешканців вулиці Суворова, яку окремі депутати впродовж багатьох місяців намагалися перейменувати, чим підбурювали людей і не давали спокійно жити. Вистачило здорового глузду, щоб вилучити вулицю Суворова з переліку вулиць на перейменування і дати спокій її мешканцям. Молодці люди, зуміли відстояти свою позицію, навіть при такому опорі політичних сил і наполегливих депутатів. І жодній політичній силі не потрібно приписувати собі тверду позицію суворовців.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.