Перейти на мобільну версію сайту


28.12.2012

МАЙСТЕР-КЛАС ВІД «МАХІ» та «КАМ’ЯНЧАНОЧКИ»

22 грудня у міському Будинку культури відбулося відкрите заняття спортивно-бального танцю «МАХІ» та зразкового ансамблю  «Кам’янчаночка», керівником яких є Микола Томайчук.
Учасники студії продемонстрували присутнім методику навчання, засвоєну на комплексному підході до формування танцювальних навичок з врахуванням 1.jpegіндивідуальних особливостей та вікової категорії дітей. Були показані основні вправи, що розвивають рухливість суглобів, еластичність, силу м’язів ніг, танцювальний крок та дихання.
Дуже сподобався глядачам віденський вальс вихованців старшої групи - Ірени Кримської та Дмитра Каніцкого. Не менш цікавим був і танок «Катюша» у виконанні середньої групи. Чудовою хореографією вразив пасадобль, який виконали керівники хореографічної студії «МАХІ» Тетяни Стаднік та Миколи Томайчука.
Також усі бажаючі мали змогу взяти участь у танцювальному флешмобі, який підготувала Тетяна Іванівна зі своїми вихованцями. Крім того, Микола Томайчук зробив сюрприз своїм колегам, подарувавши їм флешмоб від молодшої та середньої груп з трішки зміненими рухами.
Керівник ансамблю дякує спонсорам свята: батькам, директору МБК Миколі Нечаю, директору ЦДТ Олександру Ткачуку, звукорежисеру Олександру Королюку, оператору Володимиру Цибульському, світлооператору Петру Сірому, швеям Тетяні Спасюк та Ірині Бойцовій.
Велику подяку висловив своїм музам - Тетяні Стаднік та Катерині Мильніковій.
Тетяна Горгулько, керівник гуртка
юних поетів та прозаїків «Джерельце»

Теги: Махі, танцювальний колектив

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють акції
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.