Перейти на мобільну версію сайту


08.11.2013

МАЙБУТНЄ КВІТКОВОГО РИНКУ ВЖЕ ВИРІШЕНО

Перші 10 кіосків зведуть ще до нового року.
30 жовтня відбулася зустріч представників влади з підприємцями міста, які займаються реалізацією квітів на «п’ятачку». Від влади діалог з квіткарями вели директор департаменту економіки Майя Гурська та директор департаменту правового супроводу і контролю Наталія Савчук. Головне питання, яке хвилювало підприємців, стосувалося майбутньої долі квіткового ринку та їхньої безпосередньої участь у реконструкції кіосків. Квіткарі заявили, що готові самостійно інвестувати зведення ларьків, щоб згодом не платити за оренду підприємцю, який вже розпочав будівництво. Чиновники порадили їм звернутися з офіційною заявою до міського голови, щоб вивчити це питання.
Зі свого боку Сергій Ведерников, як ініціатор надання європейського вигляду колишнім квітковим шанхаям в центрі міста, зазначив:
= Орієнтовна вартість будівництва ринку = 5 мільйонів гривень. Нині ми вже знайшли інвестора, залишається вирішити питання із земельною ділянкою. Маємо відповідні погодження із керівниками КП «Міськтепловоденергія» та філії ПАТ «Хмельницькгаз». Та головне = кожен із сегментів кіосків, які вже встановлені, упродовж години можна буде демонтувати. Хоча вони й виглядають як єдине квіти.JPGціле. Перший мільйон, який надав нам інвестор, плануємо освоїти до нового року, встановивши 10 кіосків. А щодо того, нібито підприємці хочуть самостійно зводити кіоски, то це не більше, ніж спекулятивні розмови. Ситуація така: хтось хоче, інший = проти, хтось згоден витрачати більші гроші і встановити якісніший кіоск, а хтось хоче зекономити. І що з того вийде? Черговий шанхай? Тоді навіщо взагалі почитати таке будівництво, нехай і далі стоять ці жалюгідні будки, до яких ні підійти, ні розвернутися. Звичайно, інвестор = не альтруїст, він захоче, щоб за якихось 5-7 років вкладені ним кошти повернулися. До того ж, нині від квіткового ринку міський бюджет не отримує жодної копійки. Це неправильно. Але мова не йде про якусь захмарну оренду. Впевнений, вона буде в межах тієї, яка існує загалом по місту.
Нинішні два кіоски = пробні. Ми хочемо, аби майбутні орендарі висловили нам свої зауваження і пропозиції, якщо такі існують. Майбутній квітковий ринок повинен бути окрасою міста, а не як тепер = його ганьбою.

Теги: квітковий ринок

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.