Перейти на мобільну версію сайту


07.06.2013

МАНСАРДИ ВИРІШАТЬ ПРОБЛЕМУ ПРОТІКАННЯ ДАХІВ?

Проблема протікання дахів у будинках, збудованих більше ніж півстоліття тому, для міста є однією з найболючіших. Поточні ремонти окремих частин покрівель не дають змоги надовго зняти це питання. На кардинальне вирішення цих проблем знадобляться мільйони гривень.
Як один із варіантів вирішення руйнації дахів, директор КП «Добробут» Андрій Віннічук запропонував розглянути можливість добудови мансардних поверхів. Особливо гостро ця проблема стоїть на мікрорайоні Черемушки, де 148 будинків зведені 60 років тому.
До речі, подібна практика успішно реалізована в країнах Європи.
- Добудова мансардного поверху не є чимось новим для нашого міста, такий проект уже було реалізовано на одному із будинків у районі ПДАТУ, - зазначає директор КП «Добробут» Андрій Віннічук. - Якби вдалось провести таку реконструкцію у будинках на Черемушках, ми змогли би вирішити питання із протіканням дахів, які потребують капітального ремонту. Коли ж брати з фінансового боку, то якщо вибирати якісний ремонт покрівлі, чи добудова мансардного поверху, то краще другий варіант. Він дає більше переваг. Проте буде проведено технічну експертизу, яка покаже можна на тому чи іншому будинку добудовувати мансардний поверх.

Теги: мансарди, КП "Добробут"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.