Перейти на мобільну версію сайту


11.03.2016

МАЛЕНЬКА ФЕРМА - ВЕЛИКИЙ ДОСВІД

3 березня на базі молочної ферми ПП «Деметра-2010» пройшов семінар з обміну досвідом у галузі ПП "Деметра-2010"тваринництва. Міроприємство організувала відома в Україні агрофірма «Домінанта» (директор Ігор Данилишен), досвідом зі спеціалістами корпорації «UkrLandFarming» ділилися головний ветеринарний лікар підприємства Вадим Прядко та головний технолог Анатолій Петрук.

Головні спеціалісти зі всіх регіональних управлінь переймали досвід організації роботи, технологічних процесів та ветеринарного супроводу кам’янецького підприємства.

- Хоч у нас і невелика ферма, яка не має значних інвестицій, - каже Вадим Прядко, - проте за рахунок власного ентузіазму ми швидкими темпами рухаємося до типової європейської ферми. Наразі потрібно оптимізовувати виробничі процеси, з чим ми успішно справляємося.

Теги: ПП "Деметра-2010", семінар

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Земельну ділянку

Продам земельний участок 12 соток с. Лисогірка, Каменец-Подольский.
Лисогірка - 12 соток під індивідуальну забудову або дачу. По вулиці електромережа, є газопровід, водопровід для поливу. На території сад: вишні, абрикоси, груша, сливи, черешні, яблуні, смородина, дачний будиночок.
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.