Перейти на мобільну версію сайту


05.01.2018

ЛОЖКА ДЬОГТЮ ВІД КОНКУРЕНТІВ

На початку тижня в інтернет-виданнях почала активно ширитися інформація, що ДП «Нігинський кар’єр» затримує виплату заробітної плати своїм співробітникам. «КЛЮЧ» вирішив дізнатися, чи справді підприємство, яке наприкінці 2017 року отримало відзнаку «Краще підприємство України», має проблеми з фінансуванням та чи страйкували його працівники.

– Ніхто не страйкував і не збирається, – коментує директор ДП «Нігинський кар’єр» Микола Ткач. – Впродовж останніх чотирьох місяців план поставки вагонів для відвантаження продукції виконується лише на 25%, що значно ускладнює безперервне та безперебійне здійснення господарської діяльності ДП «Нігинський кар’єр». Відповідно впала реалізація та доходи, частково виникла заборгованість по заробітній платі. Є працівники, які отримали зароблене за листопад і грудень, а дехто – лише частково. Ми організували збори, на яких усе пояснили колективу. Контракти ідуть, замовники з нами розраховуються через 30 діб після отримання товару. Люди працюють у звичному режимі, а розхитуванням ситуації займаються нечесні конкуренти. Але попри все ми трудимося і навіть отримуємо за це нагороди. Наприкінці грудня ДП «Нігинський кар’єр» відзначено званням «Краще підприємство України», а мене – почесною медаллю «За відродження України».

ДП «Нігинський кар’єр» є учасником тендерних поставок продукції на металургійні заводи, які забезпечують металевими конструкціями і виробами потреби АТО та здійснює поставки продукції на заводи цукрової галузі. Крім того, не дивлячись на загальний спад виробництва в країні, на підприємстві налагоджено роботу виробничих цехів по виготовленню продукції, покращено умови праці робітників, значно збільшено кількість робочих місць.

Отож, паніка даремна, а поширення інформації виглядає не інакше, як замовлення з боку конкурентів.


Теги: ДП «Нігинський кар’єр»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.