Перейти на мобільну версію сайту


05.04.2013

ЛАНКИ ОДНОГО ЛАНЦЮЖКА? БОРОТЬБА ЗА РИНОК ТРИВАЄ

На думку багатьох, цього тижня вона ввійшла в активну фазу. Як ми неодноразово зазначали у своїх публікаціях, ситуація навколо Центрального ринку має всі шанси загостритися. І от, як на нашу думку, так і на переконання багатьох кам’янчан, з якими довелося поспілкуватися, нині це протистояння переходить в активну площину. Події, що трапилися впродовж останніх декілька днів, претендують на ланки одного ж ланцюжка. Хоча, можливо, це й помилка, звчайне співпадіння...

* * *
На початку тижня, мало кому відома до цього громадська організація «Захисник села» звернулися до редакції нашої газети та інших видань з проханням опублікувати лист-звернення. У ньому голова цієї організації звинуватив директора Центрального ринку Миколу Савчука в корупційних діях. Також дісталось на «горіхи» й голові профспілкової організації працівників ринку Люмилі Боярській. У зверненні зазначалося, що Савчук і Боярська спеціально розпускають в газеті чутки про бунт на ринку, оскільки легше все це перевести в політичну ринок (2).JPGплощину, аніж відповідати за свої неправомірні вчинки.
Голові громадської організації ГО «Захисник села» ми відмовили у друкуванні цього листа, адже наведені факти не були підкріплені документально. Проте не зазначити про наявність такого листа ми не могли.

* * *
Учора на роботу після лікарняного повернувся директор Центрального ринку Микола Савчук. Нагадаємо, що минулого тижня працівники ринку були стурбовані звісткою про нібито звільнення з посади Миколи Олександровича правлінням районного споживчого товариства. Такий розвиток подій підприємців ринку дуже стурбував, вони звернулися до народного депутат України Володимира Мельниченка. На зустріч із людьми прибув помічник нардепа Сергій Тимчук.

* * *
Також працівники Центрального ринку пішли до міського голови Михайла Сімашкевича та прохали, аби він теж втрутився у ситуацію. Адже, за словами людей, сьогодні на ринку відбуваються незрозумілі речі. Зокрема, від вантажників вимагається якась додаткова сплата грошей тощо.
Минулого тижня ми звернулися до керівництва районного споживчого товариства та власне директора Центрального ринку, які в телефонній розмові заявили, що ніхто нікого не звільняв. Усі й надалі працюють на своїх місцях.

* * *
Усі, та не всі. Як нам стало відомо із достовірних джерел, з посади голови Хмельницької ринок (1).JPGоблспоживспілки було знято Віктора Токарчука. Мовляв, таке рішення вищої інстанції були прийнято через «скандал», що утворився навколо обрання керівника Кам’янець-Подільського районного споживчого товариства та конфлікт навколо посади директора Центрального ринку (КВЗП «Кам’янець-Подільський»).
Нагадаємо, Віктор Токарчук був присутній на «скандальному» засіданні пайовиків районного споживчого товариства, під час якого мало розглядатися питання затвердження керівника райспоживспілки. Тоді це засідання було зірвано. Працівники ринку та підприємці, які там торгують, зайшли до зали засідань і вимагали, щоб керівником райспоживспілки було обрано Миколу Савчука, або, принаймні, він залишився працювати директором ринку.

* * *
Уночі, 3 квітня, рятувальникам довелося гасити пожежу, котра сталася в дворі будинку, що на вул.Огієнка, 59. Близько 3-ї ночі в дворі раптово спалахнули автомобілі. Всього за 20 хвилин майже вщент згоріли Volkswagen Touareg та Ford Transit Connect. Власник однієї з автівок, який вибіг гасити полум’я, отримав опіки, проте врятувати залізного коня йому так і не вдалося. Один із власників автомобілів, що згоріли, є підприємцем ринку. Наразі встановлюються причина пожежі та завдані нею збитки. Ведеться слідство.


Теги: Центральний ринок, Микола Савчук

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.