Перейти на мобільну версію сайту


30.03.2018

КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ-33

МІСТО
З 26 березня до 5 травня в Кам’янці-Подільському стартує загальноміська акція з благоустрою «Весняна толока». Відбуватиметься вона в рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Приєднатися до прибирань рекомендують керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності та підпорядкування, політичним партіям, громадським об’єднанням та жителям міста.

1, 8 та 15 квітня буде організовано додатковий автобус за маршрутом №22 «с. Першотравневе-Пологовий будинок». Автобус курсуватиме за звичним графіком, з 10:00 до 15:00. Перевезення пасажирів на вказаному маршруті у ці дні будуть безкоштовні.

Заступник міського голови Сергій Бабій повідомив, що Гончарна вежа буде прикрашена декоративним освітленням. Візуалізацію проекту виготовив директор НІАЗ Василь Фенцур. Департамент ЖКГ запропонував передбачити в віконних бійницях жовте світло. Реалізацію проекту планують завершити до Дня міста.

РАЙОН
28 березня відбулося засідання 32 (позачергової) сесії Гуменецької сільської ради VII скликання. Основним питанням було внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік. Всі озвучені пропозиції, що надавалися, були одноголосно підтримані депутатами. Також депутатський корпус сільської ради підтримав внесення змін до важливих Програм для життєдіяльності громади та затверджено Положення про Гуменецьку ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

23 березня пройшло громадське обговорення містобудівної документації – плану зонування території сіл Колибаївка, Смотрич, Вільховець та Червона Чагарівка. На обговоренні були присутні голова громади Михайло Желізник, працівники апарату сільської ради, начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та з питань цивільного захисту населення РДА Василь Григор’єв, директор ТЗОВ «Джафар» Петро Артнаєв, жителі сіл та керівники агропромислових підприємств нашої громади.

28 березня відбулося засідання колегії РДА, під час якого присутні розглянули чотири питання. Про реалізацію програми «Доступні ліки» та стан функціонування аптечної мережі в районі доповів в.о. головного лікаря ЦПМСД Станіслав Ростецький. Про розвиток олімпійських видів спорту в районі поінформував начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту РДА Віктор Дорож. Начальник загального відділу Ірина Воронюк доповіла про підсумки роботи РДА та органів місцевого самоврядування з питань розгляду звернень громадян у 2017 році. Про план роботи РДА на ІІ квартал доповів начальник відділу організаційної роботи Андрій Мишевський.


Теги: коротко про головне

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Продажа и производство торговых витрин из пластика и оргстекла.
Любые размеры под заказ и со склада.
витрины из пластика
http://promplastic.com/content/14-vitriny-iz-plastika-i-orgstekla
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.