Перейти на мобільну версію сайту


09.06.2017

КОРІАТОВИЧАМ - ЕКСПОЗИЦІЮ

музейПісля міжнародного семінару князям Коріатовичам присвятять експозицію в Старому замку.

Історичний музей-заповідник налагоджує співпрацю з київськими колегами з Інституту історії України та Литовської Республіки. 

29 травня на базі музею-заповідника відбувся Міжнародний семінар-практикум «Культурна спадщина Гедиміновичів на теренах Поділля». У ньому взяли участь дослідники з Литви та України - доктори історичних наук Альвідас Нікжентайтіс (Інститут історії Литви), Вітас Янкаускас (незалежний дослідник, Литовська Республіка), Борис Черкас (Інститут історії України НАН України), кандидати історичних наук Дмитро Ващук (Інститут історії України НАН України), Ігор Старенький (К-ПДІМ-З), Ростислав Майор (К-ПДІМ-З) та директор державного історичного музею-заповідника Олександр Заремба.

Під час зустрічі обговорили питання культурної спадщини династії Гедиміновичів на території Поділля другої половини XIV – першої третини XV ст. Особливу увагу звернули на археологічні дослідження вказаного періоду на території Кам’янця-Подільського та Бакоти. 

Підсумком семінару стало прийняття рішення про створення на базі нашого музею експозиції, присвяченої діяльності князів Коріатовичів на Поділлі, яка розміститься в пристінному корпусі у Старому замку та відображатиме різні аспекти життя міста та регіону другої половини XIV ст.

Теги: музей, експозиція

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Земельну ділянку

Продам земельний участок 12 соток с. Лисогірка, Каменец-Подольский.
Лисогірка - 12 соток під індивідуальну забудову або дачу. По вулиці електромережа, є газопровід, водопровід для поливу. На території сад: вишні, абрикоси, груша, сливи, черешні, яблуні, смородина, дачний будиночок.
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.