Перейти на мобільну версію сайту


06.12.2013

КОМУ ПОТРІБНІ ТАКІ ЧИНОВНИКИ?!

Редакції газети «Кам’янецький часопис «КлюЧ».
Шановні журналісти газети «КлюЧ», до Вас звертаються мешканці будинку №4, що на вул.Шевченка. Хочемо щиро подякувати Вам за допомогу у вирішенні нашої наболілої проблеми.
Декілька місяців поспіль ми страждали від неадекватної поведінки нашої сусідки Ілони О., мешканки квартири №37. Ця жінка безсовісно знущалася зі свого 10-річного сина-інваліда, обзивала останніми словами як нас, сусідів, так і сторонніх людей, котрі намагалися зробити їй зауваження. У які тільки чиновницькі двері ми не стукали, та від нас лише відмахувались, мовляв, як побачите щось погане, одразу викликайте міліцію, бо треба, щоб факт знущання над дитиною був підтверджений документально. Невже потрібно було дочекатися біди, аби чиновники зарухалися?!
Тільки після того, як ми звернулися до Вас по допомогу, проблему вдалося вирішити. Причому, всього за один-два дні!
Ілона нині перебуває на стаціонарному лікуванні, її син - нарешті навчається (тільки зараз почав вимовляти перші слова!). Чоловік Ілони щовихідних забирає сина додому, періодично провідує дружину в лікарні. Медики стверджують, що вона вже пішла на поправку. Все це сталося б набагато раніше - тоді, коли ми звернулися у міський відділ у справах дітей.  
Приємно, що у нашому місті ще є люди, яким небайдужа чужа біда. Ще раз дякуємо!

Мешканці вул.Шевченка, 4: Акишева В.Г. (квартира №38), Ілаш А.П. (№39), Лєсовая А.М. (№35), Погорелова  Т.Д. (№40), Гуцол Р.У. (№50), Щербань Л.П. (№63), Супоніна  В.А. (№57), Саранчук А.П. (№55), Рябошапко О.А. (№41), Олійник О. (№37), Шиліна Н. (№40), Бойко Т.В. (№24).

Теги: нам пишуть

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.