Перейти на мобільну версію сайту


23.02.2018

КОГО ЗАХИЩАЄ ПОЛІЦІЯ?

У судовому порядку працівники НПП «Подільські Товтри» – природознавець Юрій Мартинюк та начальник відділу охорони Олександр Спасюк змусили правоохоронців внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Наприкінці минулого року вони звернулися до поліції з заявою щодо вчинення кримінального правопорушення в.о. директором НПП «Подільські Товтри». Проте слідчі проігнорували їх та не внесли відомості до реєстру. Свої дії стражі порядку мотивували тим, що не мають змоги опитати підозрюваного в кримінальному правопорушенні. Інакше, як маячнею, таку відмову не назвеш, адже слідчий не має права посилатися на необхідність проведення перевірки як на причину не внесення відомостей до ЄРДР, оскільки чинним КПК України це не передбачено.

З цього приводу виникає низка запитань: чи справді наша поліція нас береже і стоїть на сторожі закону? Хіба проста людина, аби зафіксувати правопорушення, має добиватися цього через суд? Якщо у скоєних кримінальних правопорушеннях буде вибірковість, так і до анархії недалеко.

19 лютого суд зобов’язав слідчого Кам’янець-Подільського відділу поліції внеси відомості із заяв Спасюка та Мартинюка, які були написані 28 грудня 2017 р., до ЄРДР та розпочати розслідування у справі.


Теги: поліція, суди

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.