Перейти на мобільну версію сайту


25.05.2012

ХТО ПЕРЕМОЖЕ У БОРОТЬБІ МІЖ СПОРТОМ І «ГЕНДЛЯРСТВОМ»?

На початку наступного тижня заплановане проведення чергової сесії міської ради. Як завжди, на розгляд депутатів буде винесено низку земельних питань. Одне із них вже сьогодні сколихнуло громадськість, зокрема, людей небайдужих до дітей та спорту.
Напередодні сесії усім депутатам, членам виконкому було роздано листи із наступним змістом:
«Просимо Вас допомогти у вирішенні соціально-важливого для нашого міста питання.
16 червня 2012 р. закінчується термін договору оренди земельної ділянки, яка є прилеглою територію до ДЮСШ №2.
З перших днів існування цього закладу успішно діяв спортивний майданчик, який був тренувальною базою для вихованців ДЮСШ, а також мешканців сусідніх будинків.
На жаль, у 2006 році прилегла територія до ДЮСШ №2 була передана в оренду МП «ЛТД Автосервіс» для будівництва магазину. На сьогоднішній день на цій земельній ділянці нічого не будується.
Нас, мешканців міста, хвилює доля підростаючого покоління. І ми вважаємо злочинцями тих, хто обмежує дітей у їх правах.
Тому просимо Вас відновити соціальну справедливість і не поновлювати дію договору оренди землі, яка по праву належить дітям.
Всього 24 підписи».

З цього приводу свою думку забажав висловити голова Кам’янець-Подільської федерації боксу «Ринг», депутат міської ради Валерій Слободян: «З цим питанням до мене звернулися тренери ДЮСШ №2, батьки і мешканці. Їм порадив звернутися із відповідним листом до міської влади, зокрема до депутатів напередодні сесії, під час якої і заплановано розглянути це питання. Взагалі мене дуже хвилює питання розвитку спорту, особливо дитячого. Виступав і виступаю категорично проти, щоб навколо спортивних закладів, тим більше, коли у них забирають земельні ділянки, будувалися, як у народі говорять, «генделики». На жаль, нині ми маємо саме таку ситуацію. Її прирівняв би до боротьби добра і зла, між здоров’ям та хворобами, пияцтвом і лінню. Думаю, що депутати стануть на бік справедливості. Взагалі мрію провести повну реконструкцію ДЮСШ №2».

Теги: спорт, ДЮСШ №2

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.