Перейти на мобільну версію сайту


29.06.2012

ХТО ДОБУДОВУВАТИМЕ ХМЕЛЬНИЦЬКУ АЕС?

ТА ХТО ВІДПОВІСТЬ ЗА ЧУТКИ?
Сьогодні у ЗМІ розгорілася нова полеміка навколо Хмельницької АЕС. Адже й досі остаточно не відомо, за який кошт добудовуватиметься третій та четвертий блоки на ХАЕС. Кредит на будівництво мав надати російський «Сбербанк», проте перемовини з цього приводу й досі тривають, і вони далекі до фінішу. Загалом, передбачалося, що нові блоки здадуть в експлуатацію у 2016-2017 рр. А Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявляв, що будівельні роботи розпочнуться вже цього року.
Тим часом адміністрація ХАЕС не може забути істерію навколо нещодавніх чуток про викид радіації на одному із блоків станції. Вони звернулася до Управління СБУ в області з проханням притягнути до відповідальності організаторів неправдивих публікацій про вибух і пожежу, які нібито сталися на АЕС.
«Подібні публікації наносять суттєву шкоду іміджу ядерної енергетики України, а, враховуючи те, що у Верховній Раді планується розгляд проекту закону про будівництво енергоблоків №3 і №4 на ХАЕС, це може бути розцінено як спланована акція, мета якої – підрив енергетичної безпеки України», – вважають атомники.

Теги: ХАЕС вибухнула

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.