Перейти на мобільну версію сайту


04.10.2013

ХОЧ ТРИВОГА, ТА НЕ БОЙОВА

Щороку в навчальних закладах міста проводяться тренування та навчання з цивільного захисту учнів та працівників. Основними завданнями таких заходів є удосконалення практичних навичок керівного складу закладів у прийнятті обґрунтованих рішень у разі навчання (1).JPGвиникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру і вироблення в учнів умінь і навичок грамотно та чітко діяти у таких ситуаціях.
27 вересня під керівництвом директора планово-економічного технікуму-інтернату Віктора Цопи й начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Юрія Крилова відбулися спеціальні об’єктові тренування. Під час навчання було зімітовано виникнення пожежі у технікумі, успішно евакуйовано учнів та працівників з навчального закладу, проведено заходи з надання першої допомоги постраждалим та силами 2-го ДПРЗ і пожежної ланки технікуму локалізовано та ліквідовано умовну пожежу.
- Колектив технікуму спрацював чітко, впевнено, злагоджено та оперативно, - каже Юрій Крилов. - Тож можна з упевненістю стверджувати, що Кам’янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат продемонстрував високий рівень підготовки до дій у разі виникнення пожежі.

Теги: рятувальники

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.