Перейти на мобільну версію сайту


02.03.2018

КАРАНТИН ПРОДОВЖИЛИ

28 лютого пройшло засідання протиепідеміологічної комісії, на якій було прийнято рішення продовжити обмеження навчально-виховного процесу в школах до суботи, 3 березня, включно.

Це пов’язане, в першу чергу, з тим, що температура повітря залишається низькою, морози тримаються, а класи в навчальних закладах не встигнуть прогрітися. Разом із цим, медики кажуть, що кількість хворих на гострі респіраторні вірусні інфекції йде на спад. На жаль, у нашому районі вже є один випадок лабораторно підтвердженого грипу. Минулої п’ятниці ще одна дитина потрапила в лікарню, але поки що вірусологи лабораторно не підтвердили цей діагноз. Усі випадки свідчать, що в нашу область завітав грип типу В. 

Наступне засідання комісії пройде завтра, 3 березня, де буде вирішуватися питання подальшого карантину. Хоча, чесно кажучи, вже не буде сенсу виходити на кілька днів на заняття, адже потім знову будуть чотириденні вихідні. Щодо того, як наздоганятимуть навчальну програму, то швидше за все шляхом її ущільнення. Крім того, у наш вік комп’ютерних технологій в окремих міських школах проводилося он-лайн навчання. І це дуже правильно, адже в період, коли масові захворювання, діти обмежені у фізичних контактах.

Теги: карантин продовжено

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.