Перейти на мобільну версію сайту


31.05.2013

КАМ’ЯНЕЦЬКИЙ «ЛЕЛЕКА» - НАЙКРАЩИЙ В УКРАЇНІ!

25 травня завершив роботу Всеукраїнський огляд кращих відеоматеріалів про здоров’язбережувальні технології, що впроваджуються в дошкільних навчальних закладах країни, організований Міністерством освіти і науки України за підтримки освітнього порталу «Педпреса».
Протягом лютого-березня цього року тривав відбір кращих відеоматеріалів про здоров’язбережувальні технології на місцевому, районному та обласному рівнях. А з 25 квітня до 25 травня на освітньому порталі «Педпреса» українці, переглядаючи найкращі, відібрані на обласних рівнях відеоматеріали, мали можливість віддати свої голоси за той дитсадок, який їм найбільше сподобався. Усього в голосуванні взяло участь 107 тисяч 457 інтернет-користувачів. Лідером опитування з найбільшою кількістю голосів (6 тисяч 554 голоса) став наш кам’янецький ДНЗ №23 «Лелека»! Йому у спину дихали черкаський ДНЗ №89 «Віночок» (6002 голосів) та славутський ДНЗ №6 «Золота рибка» (5466). Переможці інтернет-голосування будуть відзначені дипломами Міністерства освіти і науки України.
Завідувачка ДНЗ №23 «Лелека» Людмила Вершигрук вдячна всім кам’янчанам, які віддали свої голоси на підтримку рідного дитсадка.

Теги: ДНЗ №23 «Лелека»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.